Sari la conținut
Cumpărăturile de toamnă aduc surprize

Cumpărăturile de toamnă aduc surprize

19.09.2025 - 26.10.2025

Documente

Campanie inedită la ERA Shopping Park: premii instant pentru cumpărăturile de toamna

Toamna aceasta, cumpărăturile vin cu surprize instant la ERA Shopping Park! Din 19 septembrie până pe 26 octombrie, clienții care fac cumpărături de minim 300 lei în magazinele participante primesc pe loc un voucher cadou de 50 lei.

Campania „Cumparaturi care te rasplatesc” transformă fiecare sesiune de shopping într-o experiență interactivă și plină de energie. Procesul este simplu: clienții se prezintă cu bonurile la desk-ul special amenajat în zona intrarii in magazinul Carrefour, unde acestea sunt validate, iar voucherul este oferit imediat.

Ne dorim ca fiecare vizită la ERA să însemne mai mult decât cumpărături – să aducă bucurie, valoare și momente memorabile pentru comunitatea noastră. Campania de toamnă le oferă clienților atât beneficii directe, cât și o experiență vizuală atractivă în mall.

Act adițional